Algemene informatie:
De OTK Plus is een eenvoudige inbouw thermostaat. Deze thermostaat is ideaal voor het gebruik bij appartementen en staat garant voor een goede werking.
Belangrijkste kenmerken:
- Eenvoudige bediening door de draaischijf
- Eenvoudige montage van de thermostaat
- Niet programmeerbaar
- Geen display
- Temperatuurwaarde wordt gegeven in Celsius
- 16A schakelvermogen
- Interne en externe sensor
- Hoge temperatuur bescherming
Technische specificaties:
| Artikelcode: | 020308 |
| Serie: | TH |
| Voedingsspanning: | 230Vac |
| Uitgaande spanning: | 230Vac |
| Maximale spanning/belasting: | 250Vac |
| Standalone: | Ja |
| Bediening: | Druk / draai knop |
| Draadloos: | Nee |
| Montage: | Inbouw |
| Wifi: | Nee |
| Programmeerbaar: | Nee |
| Temperatuur instelbereik: | 5°C tot 55 °C |
| Hysterese: | 1 °C |
| Nauwkeurigheid: | 1 °C |
| Kalibratie mogelijkheid: | Nee |
| Interne sensor: | Ja |
| Externe sensor: | Ja |
| Over heat protectie vloer temperatuur: | Ja, instelbaar van 30 °C tot 55°C |
| Openraamdetectie functie: | Nee |
| Vorstbeveiliging: | Nee |
| Geschikt voor elektrische verwarming: | Ja |
| Geschikt voor elektrische vloerverwarming: | Ja |
| Geschikt voor conventionele verwarming: | Nee |
| Afmeting: | 83 mm x 83 mm x 20+27 (47) mm |
| IP waarde: | 20 |
| Kleur: | Wit |

