Algemene informatie:
De TH26 is een opbouw thermostaat dat geschikt is voor elektrische (vloer) verwarming.
Belangrijkste kenmerken:
- Eenvoudige montage van de thermostaat
- Eenvoudige bediening middels de 4 drukknoppen
- Programmeerbaar
- Temperatuurwaarde wordt gegeven in Celsius
- Interne en externe sensor
- 16a schakelvermogen
- Opbouw model
Technische specificaties:
| Artikelcode: | 020317 |
| Serie: | TH |
| Voedingsspanning: | 230Vac |
| Uitgaande spanning: | 230Vac / S |
| Maximale spanning/belasting: | 250Vac / 3500W |
| Standalone: | Ja |
| Bediening: | Drukknop |
| Draadloos: | Nee |
| Montage: | Opbouw |
| Wifi: | Nee |
| Programmeerbaar: | Ja |
| Temperatuur instelbereik: | 5°C tot 90 °C |
| Hysterese: | Ja, instelbaar van 0,5 °C tot 10°C |
| Nauwkeurigheid: | 0,5 °C |
| Kalibratie mogelijkheid: | Ja, instelbaar van -10 °C tot +10°C |
| Interne sensor: | Ja |
| Externe sensor: | Ja |
| Over heat protectie vloer temperatuur: | Ja, instelbaar van 16 °C tot 60°C |
| Openraamdetectie functie: | Nee |
| Vorstbeveiliging: | Ja |
| Geschikt voor elektrische verwarming: | Ja |
| Geschikt voor elektrische vloerverwarming: | Ja |
| Geschikt voor conventionele verwarming: | Nee |
| Afmeting: | 82 mm x 82 mm x 29 |
| IP waarde: | 20 |
| Kleur: | Wit |


