Algemene informatie:
De OJ Microline OCD4 is een programmeerbare inbouw thermostaat dat geschikt is voor elektrische vloerverwarming. Deze thermostaat beschikt over een interne en externe sensor en is ideaal voor het gebruik tijdens renovatie omdat de thermostaat meerdere sensortypes ondersteund.
Belangrijkste kenmerken:
- Eenvoudige montage van de thermostaat
- Eenvoudige bediening middels de 3 drukknoppen
- Programmeerbaar
- Temperatuurwaarde wordt gegeven in Celsius
- Keuze in 8 verschillende talen
- Interne en externe sensor
- Kan gebruikt worden bij bestaande vloersensoren
- 16a schakelvermogen
- Geschikt voor Busch Jaeger schakelmateriaal
Technische specificaties:
| Artikelcode: | 020310 |
| Serie: | OJ-Microline |
| Voedingsspanning: | 230Vac |
| Uitgaande spanning: | 230Vac |
| Maximale spanning/belasting: | 250Vac / 3500W |
| Standalone: | Ja |
| Bediening: | Touchscreen |
| Draadloos: | Nee |
| Montage: | Inbouw |
| Wifi: | Nee |
| Programmeerbaar: | Ja |
| Temperatuur instelbereik: | 5°C tot 45 °C |
| Hysterese: | 0,5 °C |
| Nauwkeurigheid: | 0,5 °C |
| Kalibratie mogelijkheid: | Ja, instelbaar van -10 °C tot +10°C |
| Interne sensor: | Ja |
| Externe sensor: | Ja |
| Over heat protectie vloer temperatuur: | Ja, instelbaar van 5 °C tot 40°C |
| Openraamdetectie functie: | Ja |
| Vorstbeveiliging: | Ja |
| Geschikt voor elektrische verwarming: | Ja |
| Geschikt voor elektrische vloerverwarming: | Ja |
| Geschikt voor conventionele verwarming: | Nee |
| Afmeting: | 83 mm x 83 mm x 20 mm + 27mm (47) mm |
| IP waarde: | 21 |
| Kleur: | Wit |

