Algemene informatie:
De Optima Modulair is ontwikkeld voor het aansturen van elektrische (vloer) verwarmingssystemen. De thermostaat beschikt over twee gebruiksstanden. In de eenvoudige stand is de bediening overzichtelijk en eenvoudig, ideaal voor dagelijks basisgebruik. Daarnaast kan de thermostaat worden ingesteld in de programmastand, waarbij de thermostaat volledig programmeerbaar is voor een nauwkeurige regeling met een verwarmingsschema.
Dankzij deze combinatie van eenvoud en uitgebreide instelmogelijkheden is de Optima Modulair breed toepasbaar in uiteenlopende situaties.
Belangrijkste kenmerken:
- Modern en stijlvol touchscreen LCD-display
- Witte achtergrondverlichting
- Eenvoudige stand en programmastand
- 7-daags programmeerbaar (4 schakelmomenten per dag)
- Weergave van ruimtetemperatuur of ingestelde temperatuur
- Open-raamdetectie
- Kinderslot
- Vorstbeveiliging
- Adaptieve start
- Voldoet aan CE- en RoHS-richtlijnen
Technische specificaties:
| Artikelcode: | 020028 |
| Serie: | Optima |
| Voedingsspanning: | 230Vac |
| Uitgaande spanning: | 230Vac |
| Maximale belasting: | 16A |
| Standalone: | Ja |
| Bediening: | Touchscreen drukknop |
| Draadloos: | Nee |
| Montage: | Inbouw |
| Wifi: | Nee |
| Programmeerbaar: | Ja, 7×4 schakelmomenten |
| Temperatuur instelbereik: | 5°C tot 35 °C |
| Hysterese: | Ja, instelbaar van 0 ,5 °C tot 3°C |
| Nauwkeurigheid: | 0,5 °C |
| Kalibratie mogelijkheid: | Ja, instelbaar van -8 °C tot +8°C |
| Interne sensor: | Ja |
| Externe sensor: | Ja |
| Over heat protectie vloer temperatuur: | Ja, instelbaar van 20 °C tot 80°C |
| Openraamdetectie functie: | Ja |
| Vorstbeveiliging: | Ja |
| Kinderslot: | Ja |
| Adaptieve start: | Ja |
| Geschikt voor elektrische verwarming: | Ja |
| Geschikt voor elektrische vloerverwarming: | Ja |
| Geschikt voor conventionele verwarming: | Nee |
| Afmeting: | 86 mm x 86 mm x 16,1 mm + 26,8 (42,9) mm |
| IP-waarde: | 21 |
| Kleur: | Wit |
| IP waarde: | 21 |
| Kleur: | Wit en Zwart |


