Algemene informatie:
De RF Optima W R3 is een draadloze thermostaat die geschikt is om elektrische en conventionele verwarmingssystemen aan te sturen. Door het duidelijke scherm en de 5 druk knoppen is dit een eenvoudige thermostaat om te besturen. Deze thermostaat wordt standaard geleverd met één TC05 ontvanger. De RF Optima W R3 communiceert door middel van radio frequentie met ontvangers van de optima serie. De ontvangers die gecombineerd kunnen worden met de RF Optima W R3 zijn:
- TC05
- TC400
- PCB 16A
- PCB mini
Belangrijkste kenmerken:
- Duidelijke aflezing van het LCD scherm
- Eenvoudige montage van de thermostaat
- Eenvoudige bediening middels de vijf drukknoppen
- De thermostaat wordt geleverd met een wandmontageframe, adapter, voetsteun en één TC05 ontvanger
- 7×4 schakelmomenten per week
- De display geeft zowel de ingestelde temperatuur of de gemeten temperatuur, tijd en programmakeuze weer
- Temperatuurwaarde wordt gegeven in Celsius
- Programma (PRG) of Handmatige (MAN) modus
- Thermostaat kan eenvoudig worden bediend via de app voor ANDROID en IOS
- Linkbaar met IFTTT, Google assistent, SIRI en Alexa
- Eenvoudig te koppelen met de app TuyaSmart
Technische specificaties:
| Artikelcode: | 020013 |
| Serie: | Optima |
| Voedingsspanning: | 230Vac |
| Uitgaande spanning (ontvanger): | 230Vac / Spanningsvrij |
| Maximale spanning/belasting: | 250Vac / 2000W |
| Standalone: | Nee |
| Bediening: | Drukknop / App |
| Draadloos: | Ja |
| Montage: | Opbouw / Vrijstaand |
| Wifi: | Ja |
| App: | Tuya Smart |
| Frequentie: | 2.4Ghz |
| Programmeerbaar: | Ja, 7×4 schakelmomenten |
| Temperatuur instelbereik: | 5°C tot 80 °C |
| Hysterese: | Ja, instelbaar van 0 ,5 °C tot 3°C |
| Nauwkeurigheid: | 0,5 °C |
| Kalibratie mogelijkheid: | Ja, instelbaar van -8 °C tot +8°C |
| Interne sensor: | Ja |
| Externe sensor: | Nee |
| Over heat protectie vloer temperatuur: | Nee |
| Openraamdetectie functie: | Ja |
| Vorstbeveiliging: | Nee |
| Geschikt voor elektrische verwarming: | Ja |
| Geschikt voor elektrische vloerverwarming: | Nee |
| Geschikt voor conventionele verwarming: | Ja |
| Afmeting thermostaat: | 116 mm x 97 mm x 27 mm |
| Afmeting ontvanger | 86 mm x 86 mm x 23 mm |
| IP waarde: | 21 |
| Kleur: | Wit |




