Algemene informatie:
De TH89 Plus inbouw thermostaat is geschikt voor elektrische (vloer) verwarming. Op de thermostaat kunnen 6 schakelmomenten per dag worden ingesteld via het touchscreen display. De temperatuur kan ingesteld worden op een groot bereik, namelijk 5 °C tot maar liefst 90 °C.
Belangrijkste kenmerken:
- Een touchscreen scherm met achtergrondverlichting
- 16a schakelvermogen
- Programmeerbaar
- Groot temperatuur instelbereik
- De display geeft zowel de ingestelde temperatuur en de gemeten temperatuur weer
- Temperatuurwaarde wordt gegeven in Celsius
- Programma (PRG) of Handmatige (MAN) modus
Technische specificaties:
| Artikelcode: | 020305 |
| Serie: | TH |
| Voedingsspanning: | 230Vac |
| Uitgaande spanning: | 230Vac |
| Maximale spanning/belasting: | 250Vac / 3500W |
| Standalone: | Ja |
| Bediening: | Drukknop |
| Draadloos: | Nee |
| Montage: | Inbouw |
| Wifi: | Nee |
| Programmeerbaar: | Ja, 7×6 schakelmomenten |
| Temperatuur instelbereik: | 5°C tot 90 °C |
| Hysterese: | Ja, instelbaar van 0 ,5 °C tot 10°C |
| Nauwkeurigheid: | 0,1°C °C |
| Kalibratie mogelijkheid: | Ja, instelbaar van -8 °C tot +8°C |
| Interne sensor: | Ja |
| Externe sensor: | Ja |
| Over heat protectie vloer temperatuur: | Ja, instelbaar van 10 °C tot 60°C |
| Openraamdetectie functie: | Nee |
| Vorstbeveiliging: | Ja |
| Geschikt voor elektrische verwarming: | Ja |
| Geschikt voor elektrische vloerverwarming: | Ja |
| Geschikt voor conventionele verwarming: | Nee |
| Afmeting: | 89 mm x 86 mm x 11+32 (42) mm |
| IP waarde: | 21 |
| Kleur: | Wit |

